Strona główna » Bezpieczne Zakupy

Rekomendacje

 
 

 

Kontakt

Systemy płatności

  • PayU
  • Paynow

Statystyka

  • Aktualnie klientów na stronie: 38
  • Sklep odwiedziło: 47111306 klientów
  • Sklep działa od: 01-12-2007
Dobór dywaników

Bezpieczne Zakupy

W naszym sklepie bezpieczne zakupy z gwarancją Trusted Shops.
 

Zostaliśmy wyróżnieni znanym znakiem jakości Trusted Shops. Ten znak jest symbolem bezpiecznych zakupów w Internecie!

W większości Europy trudno znaleźć dobry sklep bez tego znaku.


Jako nasz Klient otrzymujesz następujące korzyści:

1. Zakupy w sklepie sprawdzonym i kontrolowanym przez ekspertów, którzy certyfikowali już wiele tysięcy sklepów internetowych.

2. Szeroki zakres ochrony kupującego w razie braku dostawy lub zwrotu towaru.

3. Zwrot udziału własnego w przypadkach nieuprawnionego użycia karty kredytowej.

4. Szybkie, nieskomplikowane rozwiązywanie problemów i rozstrzyganie sporów.

 

Podczas certyfikacji w Trusted Shops sprzedawcy Internetowi poddawani są kompleksowym testom bezpieczeństwa, które obejmują ponad 70 kryteriów jakości, dotyczących m.in. przejrzystości cen, obowiązków informacyjnych wobec klientów, obsługi klienta i ochrony danych osobowych. Przyznać musimy Certyfikacja dla nas była jednym z trudniejszych etapów działania sklepu.
Kryteria te są nieustannie dostosowywane do aktualnego stanu orzecznictwa i regulacji z zakresu ochrony konsumenta.

 

Bezpłatna ochrona kupującego do 10.000 PLN! Aktywuj ją bezpośrednio po złożeniu zamówienia!

Gwarancja zwrotu pieniędzy dla konsumentów (szczegółowe informacje na temat gwarancji oraz sprawdzisz nasz certyfikat znajdziesz Klikając Tu) ma zastosowanie w odniesieniu do wszystkich certyfikowanych sklepów internetowych. Możesz się zabezpieczyć przed utratą pieniędzy w przypadku braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy, do kwoty 10.000,- PLN, niezależnie od rodzaju płatności. Okres zabezpieczenia wynosi 30 dni.

Koszt Ochrony Kupującego przejmuje sklep internetowy! Pracownicy Trusted Shops pomogą Ci w razie jakichkolwiek problemów z Twoim zakupem. Za pośrednictwem systemu online, e-maila lub telefonicznie można zwrócić się o pomoc doświadczonego, wielojęzycznego personelu Działu Obsługi Klienta Trusted Shops.

Mała instrukcja od nas jak włączyć Ubezpieczenie zakupów.

Po Kliknięciu Zamawiam i płacę przeładuje się strona, pojawi się komunikat z Trusted Shops "Zarejestruj i zabezpiecz zakupy"  po kliknięciu twoje zakupy są ubezpieczone, oraz otrzymasz Maila podobnej treści jak ostatni zrzut z ekranu poniżej.

Dalej Trusted Shops umożliwia zainstalowanie wtyczki do twojej przeglądarki dzięki której łatwiej wyszukiwać inne sklepy z Certyfikatem.

Po kliknięciu "Bezpłatna instalacja" przeniesie Cię do strony głównej twojej przeglądarki z wtyczkami w naszym Przypadku jest to mozilla.org
Po jej zainstalowaniu pojawi się ikonka gdzieś u góry przeglądarce, będąc na sklepie i kliknięciu w nią wiesz czy sklep jest Certyfikowany przez Trusted Shops.

Po 23 dniach od zamówienia otrzymasz od Trusted Shops e-mail z prośbą o wystawienie nam Opinii, Liczymy na 5 gwiazdek :)

Poniżej jak wygląda włączenie ubezpieczenia.


 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu